Zabawki do łóżka dla dwojga

Jeżeli pragniesz, aby Twoje życie erotyczne było udane i obfitowało w orgazmy oraz fajerwerki, to bez wątpienia musisz zadbać zarówno siebie, jak i o swoją partnerkę. Oprócz gry wstępnej, musisz zadbać o różnorodność oraz pikantność uprawianej miłości. Czy istnieje sposób, aby skutecznie pozbyć się monotonii, która zagościła w sypialni, a jednocześnie zadbać o wspólne kosmiczne uniesienia? Oczywiście, że tak, a tym rozwiązaniem są zabawki do łóżka dla dwojga. To gwarancja pikanterii oraz nowej jakości w łóżkowych igraszkach, którą będziecie pamiętać na długo.

Najpierw rozmowa

Przed zakupem erotycznej zabawki dobrze jest poświęcić chwilę na wspólną rozmowę i razem rozważyć wszelkie propozycje dostępnych gadżetów. Może to być rozmowa nieoficjalna, która wynikła na przykład podczas oglądania jakiegoś gadżetu w gazecie. Może być ona zaplanowana, kiedy to szczerze wyrazicie swoje oczekiwania oraz potrzeby. Pierwszy sposób polecamy zwłaszcza w wypadku, kiedy nie do końca możesz być pewien reakcji partnera partnerki na nową zabawkę.

Nic na siłę.

Przede wszystkim powinieneś się zastanowić, w jaki sposób zamierzasz wykorzystać gadżet ze swoją partnerką. Na pewno nie może to być egoistyczna decyzja, za którą podąża brutalne forsowanie własnego pomysłu. Tylko pełna akceptacja z obu stron przyniesie korzyści. Jeśli pragniesz bardziej pikantnego gadżetu niż Twoja połówka, a nie możesz jej jeszcze do tego przekonać, to zacznijcie od czegoś bardziej zachowawczego. Stopniowa Twoja połówka będzie oswajać się z zabawką, a przy następnej okazji możecie spróbować już pójść na całość. Powoli przekonuj swoją partnerkę do swojego modelu.

Nowy gadżet dla dwojga.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się nowatorski wibrator posiadający dwa motorki wibracyjne. Z których jeden wchodzi do wnętrza pochwy partnerki, a drugi zostaje na jej zewnętrznej części. Opierając się o łechtaczce dostarczy przyjemność zarówno kobiecie jak i tobie. Podczas stosunku każde z Was doświadczy niesamowitych wrażeń.

Wspólna decyzja.

Oczywiście jest to tylko propozycja i najlepiej, jeśli podejmijcie decyzję o kupnie zabawki do łóżka wspólnie. Jeżeli oboje zaakceptujecie dany model, to z pewnością skorzysta na tym jakość Waszego współżycia oraz cały związek.

Dodaj komentarz