Gra wstępna dla faceta

Czułości przed seksem nie są dla Ciebie? Zaraz poznasz kilka praktycznych wskazówek, które sprawią, że gra wstępna spodoba się również Tobie!

Dla większości kobiet, gra wstępna jest niezwykle ważna, mężczyźni jednak mogliby ją pominąć. Jak sprawić, aby wspólne igraszki sprawiły przyjemność wam obojgu? Gra wstępna dla faceta istnieje, wystarczy tylko dobrze się za nią zabrać! Poniżej poznasz 5 propozycji zabaw, które już dzisiaj możesz wypróbować ze swoją partnerką.

Propozycja 1: (Nie) czułe słówka

Słowa posiadają wielką moc. Poproś partnerkę, aby mówiła do Ciebie w podniecający sposób. Na początku może sprawiać jej to trochę trudności, wykaż się jednak cierpliwością i dodaj otuchy. Poproś ją, aby opisała Ci, co chcę z Tobą zrobić, nie bójcie się nazywać rzeczy po imieniu, używajcie „brzydkich” słów, to naprawdę nakręca atmosferę.

Propozycja 2: Zabawa w ciepło – zimno

Przed rozpoczęciem pieszczot, przygotujcie wraz z partnerką kilka kostek lodu i ciepłą herbatę. Poproś ją, aby naprzemiennie dotykała Twojego ciała, najpierw kostką lodu, a następnie rozgrzanymi od herbaty ustami. Po chwili, będziesz mógł się jej odwdzięczyć tym samym. Zdziwicie się, jakie doznania może wywołać taka zmiana temperatury.

Propozycja 3: Niewinny klaps

Jeśli Twojej partnerce podobał się film „50 twarzy Grey’a” nie powinieneś mieć problemu, z wprowadzeniem klapsów również do Twojej sypialni. Zanim jednak to zrobisz, zapytaj swoją dziewczynę o zdanie i sprawdźcie, jaka siła klapsów wam odpowiada.

Propozycja 4: Przywiązanie

Szczęśliwi Ci, którzy posiadają łóżko z metalowym zagłówkiem, można je świetnie wykorzystać do delikatnego skrępowania partnerki przy pomocy wstążki lub szalika. Jeśli jednak nie posiadacie w domu takich mebli, zapytajcie partnerkę czy pozwoli wam zakryć oczy, lub delikatnie związać ręce. Pamiętajcie, że ta zabawa może działać w dwie strony.

Propozycja 5: Przebieranki

Mężczyźni są wzrokowcami, to powszechnie znany fakt, przypomnij o nim swojej partnerce i zaproponuj, abyście wspólnie wybrali dla niej zestaw wyjątkowej bielizny, lub odważne przebranie. Zdziwisz się, jak taki strój może zadziałać zarówno na Ciebie, jak i na nią!

Dodaj komentarz