Jak przedłużyć stosunek?

To co najczęściej odbiera radość z seksu obojgu partnerom, to przedwczesny wytrysk. Wielu mężczyzn wstydzi się, iż po kilku bądź kilkunastu sekundach ich igraszki się kończą. Ponadto niewątpliwie wiąże się to także z zaspokojeniem partnerki. Jednakże czy istnieją sposoby na opóźnienie wytrysku? Oczywiście, że tak i w tymże artykule zostaną one przybliżone.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Nie da się określić jednoznacznej przyczyny tej jakże wstydliwej dla panów dolegliwości. Oczywiście w okresie dojrzewania w grę wchodzi burza hormonów i wówczas można tym tłumaczyć owe zjawisko, jednakże z wiekiem jest już coraz trudniej. W wieku dojrzalszym przedwczesny wytrysk wiąże się najczęściej z problemami zdrowotnymi, ale także ze zbyt częstą masturbacją bądź przesadną abstynencją seksualną (zbyt długą), a nawet z częstą zmianą partnerek. Co więcej sprzyjać przedwczesnemu wytryskowi może niepewność, palenie, obawy przed ośmieszeniem się (co coraz częściej niestety przytrafia się mężczyznom), także stres, nadużywanie alkoholu bądź jakichkolwiek środków odurzających. Uważa się również, iż wielu dżentelmenów charakteryzuje się psychiką, która wręcz predysponuje ich do przedwczesnego wytrysku.

W jaki sposób zapobiegać?

W takim razie w jaki sposób przedłużyć stosunek? Jakie są na to sposoby?
Do metod pomagających w zrealizowaniu ów problemu zalicza się między innymi ćwiczenia nad własnym ciałem. Partnerki mogą nauczyć swych mężczyzn panować nad przedwczesnym wytryskiem. Dobrze jest, jeśli wykonają ów zadanie wraz ze swymi partnerami, co bez wątpienia pomoże nabrać pewności siebie i kontroli nad własnym ciałem. Mężczyzna kładzie się na plecach, natomiast kobieta siada okrakiem na jego udach. Subtelnymi pieszczotami należy doprowadzić partnera do pełnej erekcji, a kiedy będzie on zmierzał do orgazmu trzeba zwolnić. Zanim nastąpi wytrysk pani ma za zadanie zacisnąć mocniej palce na członku około trzech centymetrów poniżej główki i przytrzymać w tym miejscu około dziesięciu sekund. Kiedy podniecenie u partnera nieco przeminie można wznowić stymulację. Ćwiczenie to należy powtórzyć kilka razy, aż pani zacznie dostrzegać oznaki zbliżającego się orgazmu u partnera, natomiast on sam nauczy się kontrolować wytrysk i go dzięki temu opóźniać.

Kolejnym etapem jest nauka kontrolowania reakcji podczas stosunku. Kobieta powinna dosiąść swego partnera w pozycji na jeźdźca, jednakże nie może ona wykonywać żadnych ruchów – jedynie skurcze mięśnia Kegla w celu pełnego podniecenia partnera. Jeśli partner zasygnalizuje zbliżający się wytrysk, partnerka powinna wyciągnąć penisa z pochwy i wykonać ten sam ucisk, co w poprzednim ćwiczeniu. Kiedy napięcie opadnie zadanie to można powtórzyć jeszcze kilka razy – należy pamiętać o wydłużaniu czasu trwania w bezruchu. Po kilku takich seriach mężczyzna nabierze większej kontroli nad wytryskiem i wówczas można przystąpić do stosunku zakończonego orgazmem.

Ćwiczenia z partnerką – niezwykle skuteczne

Jak jeszcze przedłużyć stosunek? Aby uniknąć przedwczesnego wytrysku można zastosować technikę trzech palców, która jednak wymaga refleksu oraz dużej wprawy partnerki. Pod względem skuteczności przebija ona inne metody powstrzymania wytrysku. Ażeby ów sposób się powiódł kobieta musi przycisnąć trzy palce między jądrami a odbytem. Powinno to opóźnić orgazm o kilka minut.

Inne metody, które również warto wymienić to między innymi: amerykańska technika STOP and GO, technika dziewięciu pchnięć, masaże i sterowane wyobrażenia również mogą okazać się pomocne. Zdecydowanie praca nad kontrolą wytrysku wraz z partnerką należy nie tylko do skutecznych, ale również zbliża kobietę i mężczyznę do siebie, tworzy między nimi jeszcze spójniejszą więź, co niezaprzeczalnie jest ważne w związku, również podczas uprawiania seksu.

Dodaj komentarz